Live For Speed - WWW.LFS.V4.LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xyven anketa į administratorius.

2 posters

Go down

Xyven anketa į administratorius. Empty Xyven anketa į administratorius.

Rašyti by Xyven 2010-12-30, 20:49

Vardas žaidime: Xyven
Licname: Xyven
Amžius: 14
Kiek laiko esi mūsų bendruomenės narys?: Dieną, bet kad esu naujokas, tai dar nieko nesako.
Ar buvai nors karta ištremtas?:Ne
Ar buvai nors karta išspirtas?:Ne (bet man rodos , jeigu skaitosi, tai už floodą chate)
Kaip manai, kodėl esi vertas Administratoriaus statuso?: Visgi , kaip minėjau kitur, cruise , bei LFS, žaidžiu daugiau nei metus. Išvis, įvairiuose žaidimuose, esu turėjęs administratoriaus statusą, su juo, susitvarkiau gan gerai. Turiu patirties administravime, moku bendrauti su žaidėjais.
Ar turi daug priešų serveryje?: Nė vieno, nes stengiuosi su visais bendrauti kaip galima, geriau :]
Ar pilnai žinai serverio taisykles?: Taip, žinau, prieš žaisdamas, jas perskaičiau.
Ar moki programuoti?: Su žaidimo skriptu, nelabai, tačiau moku programuoti puslapius (php, html) , forumus (phpbb).
Ar pažįsti kas moka programuoti?: Žaidimo programavimas, mhm, na nelabai, tačiau pažystu daug kitų asmenų , kurie moka programuoti puslapius...
avatar
Xyven
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 4
Surinkti taškai: : 10
Reputacija: : 0
Prisijungė : 2010-12-30

Atgal į viršų Go down

Xyven anketa į administratorius. Empty Re: Xyven anketa į administratorius.

Rašyti by Administratorius 2011-08-06, 02:12

Parašyk į skype: lfs.v4.lt
avatar
Administratorius
Administratorius

Pranešimų skaičius : 126
Surinkti taškai: : 213
Reputacija: : 3
Prisijungė : 2010-12-27

http://www.lfs.v4.lt

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume